Hakkında

minimumcrm® İLE TANIŞIN

PROFESYONEL İŞ SÜREÇLERİNİ YÖNETİRKEN ve İHTİYAÇLARINIZI TAM OLARAK TANIMLAYAMAYIP ÇÖZÜMÜNÜ BULAMADIYSANIZ,
ARTIK minimumcrm® SİZİNLE!

Minimumcrm®, büyük ve karmaşık CRM programlarının aksine, en temel ihtiyaçları karşılayan müşteri takip sistemidir. İçerisindeki temel ve kullanışlı özelliklerini sayesinde şirketinizin müşteri ilişkileri yönetimini hızlı, kolay ve etkili şekilde yapabilmenizi hedefler. Türkçe CRM yazılımı olarak başlayan minimumcrm®, CRM uygulamaları içerisinde, Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi CRM yazılımı olabilir. Oluşturduğunuz firmalarınızda; kişilerinizi, aktivitelerinizi, fırsatlarınızı ve ürünlerinizi sizin için listeler ve süreci kolay yönetmenizi sağlar. Ayrıca, müşterilerinizle kurulan ilişkileri ve satış sürecinin hangi evrede olduğunu takip edip veri olarak saklanmasını sağlar.

Minimumcrm® web tabanlı bir sistem olduğu için, müşteri ve iş takip listelerinizi asla kaybetmezsiniz. Bir satış yöneticinizin işten ayrıldığını düşünün. CRM yazılımı kullanmadığınız takdirde, satış yöneticinizin müşteri listelerini ve satış süreçlerini onlarca excel dosyası içinden takip etmeniz gerekir. Minimumcrm®’ le ihtiyacınız temelde karşılanmaya bu noktada başlar.

Minimumcrm®, üzerinde uzun uzun düşünülmüş bir CRM projesinin son bulmuş hâlidir. Hermes İletişim‘ in tüm kurumsal ihtiyaçlarını tek bir platformda çözen ve bunu kendi içerisindeki CRM’ i büyük ölçüde kullanarak yapan ürünü İletişim Makinesi’ ni oluşturan ekip, İletişim Makinesi’nin CRM yeteneklerini çok daha öteye taşıyarak yepyeni bir web tabanlı CRM yazılımı oluşturdu.

Hermes İletişim olarak, CRM yazılımlarının küçükten büyüğe tüm şirketlerin en temel ihtiyaçlarından birisi olduğunu düşünüyoruz ve yıllardır tüm müşteri ilişki yönetimimizi kendi oluşturduğumuz CRM yazılımı üzerinden takip ediyoruz. Yıllar içinde daha da geliştirdiğimiz bu sistemi, yeni ve daha kullanıcı dostu bir arayüze kavuşturarak tüm müşterilerimizle paylaşmayı istedik. Minimumcrm®’ i isteyen herkes bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilir. Gelişmiş paketlerimizi isteyen kullanıcılar içinde oldukça ekonomik paketler oluşturduk.

 

MİNİMUM CRM İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Mesleğiniz ve sektörünüzde, minimumcrm®' in neler yapabildiğini ve neden minimumcrm®’ i kullanmanız gerektiğini sizin için listeledik.

  • Yapılan satışların ve tamamlanan aktivitelerin raporlarını incelemek,
  • Müşterilerinizle yaptığınız aktivitelerinizin (telefon görüşmesi, görev, randevu, e-mail vb.) kayıt altında tutmak,
  • Ürünlerinizin ayrıntılı içerik ve satış bilgilerini takip etmek,
  • Ekiplerinizdeki kişilere farklı yetkilendirmeler atayıp, erişim izinlerini yönetmek,
  • Kişi ve firmalarınıza mail gönderimi ve takibi yapmak,
  • Şirketinize yönelik içeriği özelleştirmek,
  • Müşterilerinize yönelik satışlar için fırsat oluşturabilmek,
  • Her zaman her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz mobil uygulamaya sahip olmak,
  • Tüm bu özelliklerin hepsini anlaşılır, kolay ve hızlı bir sistemden yönetebilmek,

Kısacası ihtiyacınız olan tüm çözümler minimumcrm®' de!
HEMEN BAŞLAYIN

minimumcrm® yetenek ve detayları merak ediyor musun?
ÖZELLİKLER

minimumcrm®, her koşulda erişim!

minimumcrm®' e koşulsuz şartsız her yerde erişebilirsin. Tüm aktivitelerini mobil cihazlarınızdan takip edebilir, kişilerinizin olduğu rehberine eşleştirebilir, firmalarının yerlerini konumdan hızlıca bulabilirsin.